Styl

8. července 2013 16:40

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE z Varů: Miluško, umíš se aspoň učesat?

MÓDNÍ POLICIE z Varů: Miluško, umíš se aspoň učesat?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Umíš se aspoň učesat?

Z Miluše Bittnerové vždycky vyzařuje slovanská krása. Teď svůj šarm ale skryla do záplavy černé barvy. Sukně je pěkná, přestože je žehličkou nedotčená. Top ale zvolila herečka opravdu šílený. Ten, kdo model ušil, by zasloužil odebrat výuční list nebo by se alespoň musel podívat, jestli se omylem nevyučil například automechanikem. Transparentní svršek, z kterého vidíme čouhat obří podprsenku, je extrémně nevkusný. Psaníčko vypadá jako skvělý úlovek z holešovické tržnice. Největší „poklad“ tohoto outfitu je ale náhrdelník. Opravdu měl zůstat dál zakopaný někde pod zemí. Účes je zase zvláštní pokus o retro vzhled, který se ale nepovedl. Doporučila bych paní Miluši příště vyhledat služby profesionála, nebo se alespoň česat s otevřenýma očima.

Johne, budeš plešatý!

Tenisky sportovního stylu a džíny true religion jsou na tiskovou konferenci s novináři docela OK. Světlé lesklé sako Johna Travolty sice hází prasátka na všechny světové strany, ale mě opravdu neoslnilo. Kšiltovka nic moc – ubrala herci charisma, protože mu není vidět pořádně do očí. A navíc bylo vedro, takže se právem může bát o kvalitu svých nastřelených a obarvených vlasů.

Laciný punc červené Karkulky

Co to vidím? Novodobou Červenou Karkulku. Skvělý střih šatů kopíruje krásnou ženskou siluetu. Je velice jednoduchý a zároveň atraktivní. Psaníčko sympaticky ztlumí záplavu červené. Co ale mělo zůstat ztracené v hlubokém lese, jsou náušnice společně s vlasovým stylistou, který se rozhodl vytvořit herečce na hlavě časově a manuálně náročný culík. Kvůli těmto chybičkám získal model herečky Barbory Motlové laciný punc.

Emmo, kdy už se najdeš?

Krásná Emma Smetana má jednu velkou slabinu. Moderátorce se stále nedaří zkrotit módní styl. Tento model ale překvapivě působí velice příjemně. Sako je slušivé, model zajímavý. Kožené kecky jsou teď velice populární. Nerozumím ale vázance na krku. Snaha o jedinečnost se v tomto případě moderátorce moc nepovedla. Emma nicméně nedostatek vykompenzovala svojí přirozenou krásou.

Vzpomínka na maškarní

Tento model Miss Kratochvílové sluší. Na Gabriele bych ale raději viděla elegantnější modely, je to přece jen mladá slečna. S ohledem k jejímu věku je tento outfit ještě akceptovatelný, vzhledem k jejímu titulu Miss nikoli. Model je nenucený a příjemný. Jediné, co mi vadí, jsou černé kožené tenisky. Mohly by mít zajímavější barvu. Klobouk zvláštního tvaru zase mírně evokuje vzpomínky na maškarní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také