Styl

24. října 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z Vily VyVolených: Milostný trojúhelník plný nevkusu

MÓDNÍ POLICIE z Vily VyVolených: Milostný trojúhelník plný nevkusu

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Zdenička, žehličkou nepolíbená

Členka vily VyVolených, která se proslavila svými plastickými úpravami, nemá příliš citu pro estetiku. Bunda je pěkná, stylová a zajímavá. Šaty žehličkou nepolíbené zase působí kýčovitě. Kdyby na sobě Zdena Soušková měla džíny, byl její by outfit skvělý. Co mě ale zaráží, je Zdenčina obliba v předražené značce Guess. Ta je totiž za hranicemi České republiky považovaná za slabší průměr. U nás je ale definicí luxusu. Slečny by si měly uvědomit, že k této značce se hodí heslo: holky ze všech ves, drží v ruce Guess…

Hrůza z pouti

Šaty bývalé přítelkyně exVyVoleného Thomase vypadají, že se právě vrátila z pouti. Sabina si měla dát pozor taky na podprsenku, která se pod šaty nehezky rýsuje. Ani délka modelu postavě mladé slečny nesvědčí. Tento materiál je velice zákeřný a neodpustí tělu ani gram navíc, natož aby slečně zakryl okrasný tukový prstenec okolo boků. Zimní obuv, kterou Sabina zvolila, se k letním šatům nehodí. Tento model se prostě ani trochu nepovedl.

Zoufalý komparsista Thomas

Ideální outfit, který skvěle zapadá do fronty na Úřadu práce. Bílé tenisky jsou hrozné, nemoderní a jejich barva zoufalá. Thomas vypadá jako komparsista ze seriálu Odpadlík, v němž tehdy hlavní roli ztvárnil sexy lamač srdcí žen všech věkových kategorií, Lorenzo Lamas. Polo tričko je OK. Stejně tak jako kalhoty – nenadchne, ani neurazí.

Sdílejte článek
Štítky Česko oděv trojúhelník žehlička Lorenzo Lamas Guess Odpadlík

Přečtěte si také