Styl

28. srpna 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z VyVolených: Terezo, tvůj outfit je na oběšení!

MÓDNÍ POLICIE z VyVolených: Terezo, tvůj outfit je na oběšení!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Terezo, tvůj outfit je na oběšení!

Moderátorka, která v dávné minulosti skvěle uváděla hudební pořad Eso, se asi s touto érou nemůže jen tak rozloučit. Sako z lesklého materiálu by nevypadalo dobře snad ani na Michalu Davidovi. Jednak by tuto barvu zaručeně odmítl, jednak by si na něj šlapal. Její kalhoty-kapsáče mi vhánějí slzy do očí. Proč sympatická Tereza Pergnerová oblékla model patřící někomu ze členů skupiny Lunetic, je velkou neznámou. Nechápu, jak někdo tento kousek mohl dobrovolně ušít, natož si ho dobrovolně obléct. Při pohledu na pásek s výraznou přezkou posetou kamínky a křížem na krku vážně přemýšlím, že skoncuji se životem. V tomto případě prostě nemůžu dát ani jedno procento k dobru. Jsme totiž v červených číslech, můžeme jít maximálně do mínusu.

Emile, cos to na sebe navěsil?

Nemohu si pomoct, ale tento pán vypadá jako taxikář, který pomáhá s kufrem svému zákazníkovi. Emil Zajac působí tak trochu sešle. A jeho styl oblékání tomu také dokonale odpovídá. Světlé vyšisované džíny jsou dávno out. Tedy – jsou out už dlouho a já doufám, že snad i napořád. S pruhovanou košilí můžete zkazit model jen zřídkakdy. Jenže u Emila nastal ten ojedinělý případ, kdy se to nepodařilo. Snad příště. K modelu se absolutně nehodí ani černé tenisky. Oceňuju ale, že bývalý VyVolený sáhl po ležérnějším modelu než většina nových soutěžících.

Trochu kýčovitá Nikol

Mladá dvaadvacetiletá soutěžící Nikol zvolila moderní top se zajímavými detaily. Tričko působí mírně kýčovitě a nekoresponduje se zbytkem modelu. Tato výrazná barva ale na druhou stranu brunetkám sluší a skvěle je rozzáří. Sandálky jsou hezké, outfit není přeplácaný, zde se toho moc vytknout nedá.

Sdílejte článek
Štítky styl Michal David oděv Tereza Pergnerová Lunetic

Přečtěte si také