Styl

27. července 2015 12:48

Lenka Zajícová

Módní policie: Za tohle může asi úpal...Jinak si to neumíme vysvětlit

Módní policie: Za tohle může asi úpal...Jinak si to neumíme vysvětlit

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tak za tohle může asi úpal...

Zde má obavy, že Petr Nagy se stal zřejmě obětí úpalu…Pokud ne on, tak zcela určitě já. Jeho model je totiž zcela určitě výtvorem nějaké strašlivé halucinace. Nagy vypadá jako kříženec postaršího surfaře a rockera. Nevím, pokud se Nagy stále hledá, bylo by asi načase, se konečně najít. Jeho model je nevhodný k jeho věku a vzory na oblečení se děsně tlučou.

Z Kateřiny je sukničkářka

Kateřina se oblékla do modelu, který je pro nás jako hlavolam. Vůbec ho totiž nechápeme. Sukně z umělé kůže působí lacině. Top s obrovským volánem vypadá jako další sukně narvaná přes ramena. K džínům by to bylo hezké, k sukni, která se podobá střihem i barvou, je výsledek komický.

Má Faltýnová v šatníku nějaký kus oblečení, který má větší rozlohu než kapesník?

Petra Faltýnová je krásná žena s dokonalou postavou. Není tedy divu, že se často oblíká do šatů o rozloze odpovídající kapesníku. Tento model není žádný stylistický fenomén. Fatlýnové však střih kopíruje její sexy křivky a podtrhne bronzový nádech pokožky. Je sexy. Nic víc, nic míň.

Sdílejte článek
Štítky oděv úpal Petra Faltýnová

Přečtěte si také