Styl

18. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Záviděla by ti i velikonoční kraslice

MÓDNÍ POLICIE: Záviděla by ti i velikonoční kraslice

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Záviděla by ti i velikonoční kraslice

Modely moderátorky Štěpánky Duchkové jsou většinou povedené, ale tento mezi ně zcela určitě nepatří. Kožešinový cardigan je krásný. Tolik barev, které má zbytek jejího outfitu, by moderátorce záviděla i velikonoční kraslice. Zelený top, červené kalhoty a k tomu fialové holínky? Tyto barvy vedle sebe sluší snad jen duze.

Noidův neřešitelný hlavolam

Sympatickému zpěvákovi elegantní móda nesvědčí. Evidentně je tento styl pro Noida nevyřešitelný hlavolam. Sako prapodivného střihu je synonymem pro katastrofu. Kdo se s ním setká, bude nešťastně poznamenán do konce života. Červené tričko s nápisy se pod sako nehodí. Obuv má nemoderní tvar a zpěvákova chodidla v ní navíc vypadají dva kajaky. Noide, vydej se v módě nějakým jiným směrem.

Vendulo, jen tak dál!

Herečka Vendula Křížová na sebe oblékla minimalistický outfit s nádechem hippie stylu. Džínovina je in, tento nenucený styl jejího nošení je velice sympatický. Kabelka koresponduje s obuví. Žádná zbytečná cingrlátka, žádné zbytečné nápisy. Tento model se herečce povedl, jen tak dál.

Sdílejte článek

Přečtěte si také