Styl

23. září 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Zbloudilý bača, nebo Rumburak?

MÓDNÍ POLICIE: Zbloudilý bača, nebo Rumburak?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Zbloudilý bača, nebo Rumburak?

Na první pohled zbloudilý bača, na třetí až čtvrtý pohled krásná herečka s evidentní absencí estetického cítění. Džíny jsou ok, žluté tričko také. Boty Kláry Jandové jsou ale totální katastrofa. Alespoň kabát je parádní. Zajímalo by mě, kolik dukátů za něj Rumburakovi nebo Krakonošovi zaplatila. Od nikoho jiného tento poklad totiž Klára určitě získat nemohla.

Ta brašna je šílená!

Denim je in, zajímavý detail na sukni Ivany Gottové také neurazí. I maxi šaty jsou rok od roku populárnější. Živůtek zdůrazní moderátorčin vosí pas i prsa, která boj s gravitací vyhrávají na celé čáře. Velký otazník se ale vznáší nad brašnou hrající všemi barvami. Takové žebradlo by mělo mít do společnosti zákaz vstupu a umělec, který ho navrhl, by měl být o ruku kratší.

Iveto, co ta retro obuv?

Sympatická moderátorka Iveta Lutovská je příkladem, že ani v požehnaném stavu nemusí váš styl nijak výrazně trpět. Pásek, který dodá šatům empírový střih, zdůrazňuje roztomilé bříško i prsa. Obuv s retro nádechem je zajímavá, stylově se mírně tluče, ale tentokrát to moderátorce odpustíme. Iveta Lutovská totiž září štěstím a vypadá skvěle.

Sdílejte článek
Štítky styl Ivana Gottová Klára Jandová Iveta Vítová

Přečtěte si také