19. února 2014 10:10
Ivana NádvorníkováMÓDNÍ POLICIE ze Soči: České obleky jsou nejzdařilejší!
snowboardistka Eva Samková Zdroj: Isifa
MÓDNÍ POLICIE ze Soči: České obleky jsou nejzdařilejší!
Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!
České „uniformy“ jsou nejhezčí. I naruby!
snowboardistka Eva Samková Zdroj: Isifa
Krásná sportovkyně Eva Samková si získala fanoušky nejen svým talentem, když nám suverénně zajistila první olympijské zlato, ale také sympatickým vystupováním. Když vyšla na stupeň vítězů, měla bundu naruby. Musím říct, že to nebylo dlouho vůbec poznat. České uniformy patří na letošní olympiádě jednoznačně mezi ty nejzdařilejší. O tom svědčí i rafinovaná a skvěle propracovaná podšívka.
Mnoho povyku pro nic
norský curlerThomas Ulsrud Zdroj: Isifa
Norský tým metané zvolil výrazné úbory, které způsobily velký povyk. Už ve Vancouveru se tento tým rozhodl pro velice extravagantní uniformy, které se staly hitem internetu. Mně osobně přijdou komické, ale klobouk dolů před odvahou. Samotné kalhoty mají na Facebooku oficiální stránky s více než půl milionem příznivců. Tento úbor jistě přitáhl k obrazovkám spoustu nových fanoušků této sportovní disciplíny, a to se o žádném jiném outfitu říct nedá. Takže zcela určitě je toto olympijské ošacení úspěchem.
Teatrální a kýčovité!
ruská hosteska Zdroj: Isifa
Co by mohlo být více ruské než kabáty s pravou kožešinou? Nápad je skvělý. Ovšem jeho ztvárnění je na pováženou. Na jednu stranu je sympatické, že střihy jsou velice elegantní a odlišují se od typických uniforem, na druhou stranu působí úbory příliš teatrálně a kýčovitě.
Němci tajně podporují homosexuály?
německá lyžařka Maria Hoefl-Riesch Zdroj: Isifa
Německá uniforma navržená Willy Bognerem působí jako politické poselství týkající se anti-gay zákonů (barvy duhy často zdůrazňují podporu homosexuality), ale prý je to jen náhoda. Barevné pruhy zdůrazňují geografii našich sousedů a s politikou nemají prý nic společného. Německé sportovní uniformy jsou netradiční, pro zimní olympiádu nezvykle pestré a výrazné. Zlatý střed.