Styl

13. ledna 2015 15:51

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Zlaté glóby

MÓDNÍ POLICIE: Zlaté glóby

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nóbl pingl?

Jared Leto a jeho sněhově bílý smoking s černými detaily a zmačkanými nohavicemi připomíná nóbl pingla. Na tomto modelu není nic hezkého. Působí teatrálně a lacině. Jared Leto měl sáhnout po klasičtějším modelu, který nepůsobí jako rekvizita z půjčovny kostýmů.

Jejda, tohle je opět špatně

Keira Knightly, která bude zanedlouho maminkou, zvolila jednu z nejnevkusnějších rób, které se letos objevily na červeném koberci. Její model vypadá jako nehezký kříženec mezi viktoriánskou pannou a jihočeskou selkou. Přestože tato idea působí něžně, realita je velice děsivá. Model ale připíšeme hormonální nerovnováze, která se u herečky britského původu nyní odehrává.

Conchita slaví úspěch

Conchita je sama o sobě velice výrazná. Musím však uznat, že přestože ve mně tato žena vzbuzuje rozpaky, její róba je pěkná. Semiš se vrací do módy, a i když doufám, že je tenhle trend jen sezónní záležitostí, model je na tomto mimozemšťanovi hezký.

Sdílejte článek
Štítky Zlatý glóbus trend Jared Leto

Přečtěte si také