Styl

6. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Zuzko, došly ti nápady?

MÓDNÍ POLICIE: Zuzko, došly ti nápady?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Zuzko, došly ti nápady?

Moderátorka žijící na Floridě tentokrát zklamala. Zuzana Belohorcová zvolila zoufale fádní outfit. Kalhoty jsou pěkné, ale jejich styling je pochybný. Obuv je také hezká. Musím zde zdůraznit, že zakončení do špičky může být často velice zrádné. Berte na vědomí velikost vašeho chodidla. Pokud máte větší nohu, styl do špičky vám z nohou udělá dva nehezké kajaky. Černá košile je nudná sázka na jistotu. A už ani trochu nechápu přítomnost kšiltovky.

Dobře nadávkovaný luxus

Modelka zvolila subtilní model podtrhující její něžnou krásu. Bílé pončo na Barboře Kolářové vypadá skvěle, přestože by se tohoto kousku měly zdržet ženy výraznějších křivek, na Báře vypadá ležérně a dostatečně stylově. Tmavé džíny zase vytvářejí ten správný kontrast se světlou vlnou. Maxi kabelka se modelce postarala o nutnou dávku luxusu. Tento model je prostě na jedničku.

Vykopni ty boty!

Kopytem sem, kopytem tam... Přestože jsou podpatky sympatické moderátorky Moniky Marešové jistě pohodlné, připomínají kopyta. Dovoluji si s jistotou říct, že po takovém vzhledu Monika asi neprahne. Moderátorka jinak velkou chybu při oblékání neudělala. Kožená sukně je posledním módním výkřikem, kombinace s transparentní blůzkou na zavazování příjemně překvapí. Maxi psaníčko s přivřeným okem v dnešní kritice také projde. Zde zklamala jen zmiňovaná obuv.

Sdílejte článek

Přečtěte si také