Styl

21. dubna 2014 13:50

Ivana Nádvorníková

Módní speciál, z kterého i velikonoční kraslice zbledne závistí

Módní speciál, z kterého i velikonoční kraslice zbledne závistí

Nejdůležitější křesťanský svátek je tady, my jsme se rozhodli tuto oslavu zmtvýchvstání pojmout po svém.

Připravili jsme pro vás módní speciál věnovaný nejnevkusnějším celebritám. Podívejte se s námi, které hvězdy jsou schopny obléci se do tak pestrých modelů, že při pohledu na ně i ti největší výrobci barev zelenají závistí a ve svých vzornících zoufale hledají odstíny, o kterých dosud neměli ani zdání.

Čím víc potisků, tím víc radosti

Bývalá rosnička je zcela určitě roztomilá, její volbu oblečení si nemohu vysvětlit jinak než ztrátou zraku. Nejenže se nebojí kombinovat všechny barvy, ale nezastaví se ani před vzory. Čím více potisků, tím více radosti.

Šelma, nebo bestie k utracení?

Že tuto slečnu neznáte? Dovolte nám, abychom vám oprášili paměť. Jedná se o miss Zubarovou, která se proslavila tím, že svoji hruď dobrovolně propůjčila jako sklad silikonu pro střední Evropu. Modelka vystavuje své umělé osmičky v titěrných oděvech se zvířecími vzory a je skvělým důkazem toho, že hranice mezi nezkrotnou šelmou a hrozivou bestií hodnou utracení je více než tenká.

Bára tohle všechno opravdu nosí dobrovolně!

Naprostá jednička, co se týče kombinování. Tento seznam by bez oblíbené rusovlásky nemohl být kompletní.

Herečka Bára Štěpánová se obléká do pestrých modelů bez ohledu na svůj věk, styl a století, ve kterém žije. Když jsme ji viděli poprvé, domnívali jsme se, že si odběhla ze zkoušek a má na sobě stále divadelní kostým. Dnes už víme, že modely pochází z vlastních zdrojů a co je nejhorší, Bára je podle posledních zpráv zřejmě nosí i dobrovolně.

Ivetino oblečení skvěle odráží období, v kterém se právě nachází

Zpěvačka je poslední dobou slavnější pro své vzestupy, pády a hysterické výstupy, než pěveckou kariéru. Její oblečení skvěle odráží období, ve kterém se právě nachází. Pohyb mezi dnem a peklem. Na druhou stranu s Marucou v zádech, Rychtářem doma a Domenicem Martuccim na telefonu se nedivíme, že se její garderóba skládá výhradně z mini a místo doplňků hvězdu zdobí alkoholový opar nebo práškové delirium.

Sdílejte článek

Přečtěte si také