Styl

5. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Nejlepší outfity MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Nejlepší outfity MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Marian Roden je zatracený elegán!

U Mariana Rodena je nutné ocenit jeho estetické cítění týkající se barev. Kombinace rudé a hnědé je netradiční a skvělá zároveň. Sako by mělo být zapnuté jen na jeden knoflíček. Model by byl dokonalý, kdyby obuv korespondovala se sakem. Jinak je tento pán zatracený elegán.

Minimalistické a skvělé!

O překvapení „missího“ večera se postarala modelka Lilan Sarah Fischerová, která se oblékla do kalhotového kostýmku sněhově bílé barvy. Minimalistický model obohatila o decentní šperky a skvělé psaníčko. Make-up včetně úpravy vlasů byl na jedničku. Prostě skvělý outfit.

Victorie, chybí ti jen náhrdelník

Je těžké uvěřit, že tato zpěvačka nedávno porodila svého druhého potomka. Victoria tentokrát zvolila róbu kopírující její sličnou siluetu. Barva, která na většině slovanských dívkách působí příliš agresivně, sedí Victorii jako ulitá. Jediné, co bych vytkla, je absence náhrdelníku, který by k tomuto modelu skvěle seděl.

Sdílejte článek
Štítky náhrdelník oděv Marian Roden Sarah Fischer

Přečtěte si také