Styl

27. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

To nejlepší z MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

To nejlepší z MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Andrea je třešnička na dortu módy

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová tentokrát zabodovala. Zahalila se do elegantního modelu, který jí náramně sluší. Kabát v béžové barvě je nutností každé ženy v pokročilém věku, luxusní kabelka ke kabátu skvěle ladí a kozačky z broušené kůže jsou jen třešničkou na dortu dokonalosti. Skvělé.

Tady se i školácká chyba dá odpustit

Tereza Mátlová překvapila, když si oblékla model s koženkovými detaily. Šaty nejsou přeplácané a podtrhují její dívčí půvab, aniž by operní zpěvačka vypadala jako smyslů zbavená puberťačka. Přestože bychom silonky a šňerovací boty jindy hanily, v tomto případě nijak zásadně nevadí. U mladistvějšího outfitu se občas i nějaká ta školácká chyba dá odpustit.

Nevypadat jako reklama na Velikonoce je dar od boha

Tento model složený z netradičních barev i materiálů je kouzelný. Maximálně vystihuje aktuální trendy v podobě etnického stylu. Topmodelka Daniela Peštová se v módě orientuje jako ryba ve vodě. Takto bravurně zkombinovat barvy a nevypadat jako reklama na velikonoce je dar od boha. Tyrkysové modré šperky omladí, barva lilku dodá dramatický nádech a kožená sukně, která by na většině lidí vypadala jako neforemný pytel, na Peštové působí jako outfit vystřižený z titulní stránky módního magazínu. Přesně tak by to mělo být.

Sdílejte článek

Přečtěte si také