Styl

1. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší fešandy MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší fešandy MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Drž se svého stylisty!

Kateřina Sokolová zabodovala! Její delikátní róba působí maximálně luxusně, něžně i sexy zároveň. Jemný make-up je dokonalý. Zajímavé je, že oční stíny ladí k barvě náušnic. Záměr? Náhoda? To je jedno, tento vzhled se prostě povedl. Modelka Sokolová se buď skvěle vyzná v módě, anebo má skvělého stylistu, kterého by se měla držet zuby nehty.

Martino, ty to s černou umíš!

Skvěle. Zpěvačka Martina Pártlová to s černou barvou umí a nevypadá pro změnu jako černokněžník. Elegantní model s výraznými prvky je naprosto luxusní, výrazný a decentní zároveň. Top pod sakem je bez kýčovitých zbytečností. Tento vzhled je na jedničku. Pártlová vypadá nenuceně, elegantně a stylově

Aneto, norek ti sluší

Aneta Vignerová kožešiny umí nosit a touto opravdu oslnila. Šedý norkový kabátek vypadá v kombinaci s jemnou splývavou bílou róbou netradičního střihu velice něžně. Výrazné šperky dodávají outfitu luxusní nádech. Chválím i jednoduchou úpravu vlasů a jemný make-up. Tento model se modelce Vignerové opravdu povedl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také