Styl

8. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

Největší módní strašidla tohoto týdne: Basiková je ztracená meluzína

Největší módní strašidla tohoto týdne: Basiková je ztracená meluzína

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ztracená meluzína

Stejně jako působí Andrea Verešová v bílé róbě nadpozemsky, jako bytost z pohádky vypadá i zpěvačka Bára Basiková. Bohužel v jejím podání jde o ztracenou meluzínu, která se češe jedině větvičkami z borůvčí. Ani nevím, kde mám v tomto případě začít. Snažím se najít alespoň jednu kladnou věc na overalu s asymetrickým topem, který se skládá z transparentního rukávu a širokých nohavic. Pozitivní je snad jen to, že tuhle parádu bude chtít černokněžník brzy vrátit, aby v ní mohl nadále strašit nebohé děti.

Máš smysl pro humor, nebo vadu zraku?

Seladon Slávik tentokrát neoslnil. Jednotlivé kousky oblečení spolu absolutně nekorespondují. Buď má porotce Talentu smysl pro humor, nebo vadu zraku. Košile a obuv nevadí, ale kapsáče s výraznými švy? Kdepak tuto parádu Jaro Slávik asi viděl Slávik? Možná leda na majiteli rychlého a zběsilého autogramu na Matějské anebo na posledním albu chlapecké skupiny Backstreet Boys. V obou případech doporučuji hledat módní inspraci jinde.

Tašku si nech na cvičky

Ach ouvej, z tohoto modelu až oči zabolí. On by ten kabát nebyl ani tak špatný, je to klasika. Ale tento kousek je zcela pohlcen abstraktním topem, který přidává Jitce Němcové (vpravo) kila navíc. Syntetická kabelka je díky svému materiálu jistě nesmrtelná a já se obávám, že se jí tedy paní režisérka jen tak nevzdá, což je škoda. Tento doplněk by měl sloužit pouze jako taška na cvičky na cestě do tělocvičny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také