Styl

2. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ručně pletený Pepek námořník

Oceňuji smysl pro humor této herečky z komedie Babovřesky. Groteskně vypadající model připomínající Pepka námořníka je zcela jednoznačně ruční prací. Sněhově bílý svetr s 3D efekty je delikátní, pletená pokrývka hlavy připomínající mlynáře a vojína zároveň ve mně vyvolává sebedestruktivní sklony. Nejde ani o svetr, dokonce ani o čapku. Oko bych přivřela dokonce i u kapsičky s pejskem visícím na krku herečky. Co ale nepochopím, je hůl obohacená o stojánek s PET lahví. Domnívám se, že paní herečka zabloudila na premiéru ze sběru hub, lesních plodů, popřípadě – vzhledem k jejímu věku – z lovu dinosaurů.

Petra je vosa obalená v malinovém sirupu

Volba oblečení zpěvačky Petry Černocké určitě neodpovídá jejímu věku. Barevné šaty jsou nemastné neslané. Připomínají poslední kousek ve výprodeji, který má neodolatelnou cenu a vy ho prostě v obchodě nemůžete nechat, přestože se hodí jen jako pomůcka při jarním úklidu. Co na tom, že v něm budete vypadat jako vosa obalená v malinovém sirupu... Za 60 Kč to beru! Doufám, že náušnice dávali k šatům zadarmo jako bonus. Jedině tak by to byla relativně dobrá investice.

Zoufale nudná tmavá Csáková

A opět ta černá. Nechápu to. Krásná zpěvačka si přece může dovolit mnohem zajímavější kousky než černou šusťákovou parku, černé silonky, černý top s dlouhým rukávem, černou kabelku a černé kozačky... model je bez nápadu. Proč se Ilona Csáková nedržela toho, co nám sama vštěpovala do hlavy, že „růžová to může být“? Tmavý model působí zoufale nudně. Zpěvačka se v tomto modelu ztrácí, a vedle Ilony bude v tuhle chvíli zajímavější i šedá myš.

Sdílejte článek

Přečtěte si také