Styl

8. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Julča z metra – kuna po večeři?

Paní Julie Kusková-Klímková se nechvalně proslavila, když slovně i fyzicky napadla hned několik lidí ve vagonu pražského metra. Myslím, že její hysterický záchvat mohl způsobit odraz v okně, ve kterém se zahlédla. Vzhled bachařky totiž sluší málokomu.

Ona se však nepoučila. Tentokrát bojovnice z podzemky sáhla po kožené bundě stylu „aviator“, která hlásí po delší době velký comeback. Bohužel se ale pokrývka hlavy připomínající módu ruských soudruhů k tomuto svršku ani trochu nehodí. Červené doplňky působí příliš agresivně a hrubě. To samé platí pro rudou rtěnku. Díky ní připomíná novinářka kunu po večeři.

Ornello, vypadáš jako vitrína ze secondhandu

Přirozenější barva vlasů této slečně zcela určitě prospěla. Zbytek outfitu Ornelly Štikové vypadá lacině jako vitrína zapadlého secondhandu v nějaké ruské vsi. Džíny poseté kamínky se už nenosí. Umístění této aplikace na straně kalhot je opravdu nešťastné, protože opticky zkracuje končetiny. Vtipné je tričko s nápisem náhodně vygenerovaných slov nedávajících smysl. Pokud Štiková opravdu chodila na prestižní americkou školu v Nebušicích, evidentně si toho odtud moc neodnesla. Zcela určitě Ornelle doporučuji jemnější make-up. Zběsilé přejíždějí po tváři štětcem ponořeným do bronzeru nikdy nemůže vypadat dobře.

Violo, co ti to kvete u rozkroku?

Tento bohémský model je opravdu hrozný. V tomto případě o nějaké úpravě vlasů u moderátorky Violy Ottové nemůže být ani řeč. Většina žen zvládne umotat lepší drdol s rukama plnýma nákupních tašek při dobíhání tramvaje. Top zdobený diviznou směřující od prsou až po rozkrok se postaral o to, že moje obočí vystřelilo k temeni hlavy jako NASA raketu. Nestačím se divit. Legíny pod kolena jsou super, ale jen v případě, kdyži máte namířeno do tělocvičny a ne na červený koberec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také