Styl

16. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nepovedená podívaná na Pavlínu Wolfovou

Uznávaná novinářka sáhla po šatech s výraznou sukní posetou květy. Spodní část je naprosto bezchybná – působí honosně, elegantně a dramaticky zároveň. Bohužel při pohledu na top je evidentní, že novinářka trpí stejně tak jako já, když se dívám na lacině vypadající detaily zdobící černý korzet. Viditelné zapínání, šněrování a fakt, že se moderátorčino poprsí dere z topu ven jako štěňata z rodící feny, dělá z celého modelu velice nepovedenou podívanou. Nemluvě o silném řetězu na krku, který se nenosí už pěknou řádku let. Tedy pokud opomeneme vyhazovače v barech anebo kočovné majitele pouťových atrakcí. Ti se stejně tak jako jedna z našich nejlepších novinářek odmítají tohoto doplňku vzdát.

Linda Rybová je absolutně bez vkusu

Tohle by vypadalo líp na hejnu berušek

Nuda. Nuda. Nuda. Tento outfit je sice na modelku příjemně střídmý, nicméně je ale bohužel známkou toho, že se slečna Mesárošová v ležérním a nevulgárním stylu oblékání orientuje stejně tak, jako já v jaderné fyzice. Džíny mají nemoderní vzhled, fádní svetr je absolutně zabitý skorokoženým páskem, a holínky se do společnosti nehodí. Nikdy. Na druhou stranu oceňuji, že projednou nevidíme monstrózní silikonová prsa nebo dokonce i dvorce této hvězdičky. Z tohoto pohledu je Dominičin model vlastně veleúspěšný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také