Styl

22. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Proboha, kdy už to skončí?

Herečka něžného vzhledu a sexy křivek s módou bojuje stejně neúspěšně jako rodina Štikových s obezitou. Tento outfit je opravdu hrozný. Průměrně vypadající šaty zabila drobná blondýnka nesmyslnými doplňky. Obuv absolutně nekoresponduje se zbytkem modelu. Čepec fedora vypadá komicky. Miluši Bittnerové se povedlo to, co zvládne jen málokdo. Její oděvy dokážou v lidech vyvolat stejně pozitivní emoce jako ruská intervence na Krymu. Při pohledu na hereččinu garderobu také lidé propadají panice i zoufalství a s hrůzou v očích se ptají: „Kdy to už skončí?“

Proč nás děsíš?

Není možné, že toto je normální outfit. Zde se zřejmě jedná o připravovaný editorial pro nějaký tištěný časopis. Já osobně nechci své kolegyně hanit, ale kdyby na mě ze stránek časopisu vykoukla jedinečná herečka Issová v tomto nemožném ohozu, zcela jistě si ihned ruším předplatné. Kalhoty Kláře nesedí, svetr a lodičky působí příliš strojeně a fádně. A klíčenka za pasem? Ano, je to děsivé, ale takto se v Čechách udávají trendy.

Gábino, proboha proč?

Tato slečna s havraní hřívou si skvěle osvojila garderobu našich světských spoluobčanů. Její modely jsou jen chaotickou přehlídkou nesmyslně navrstvených nevkusných kousků. Většina prvků se pro tak mladou slečnu nehodí, a ten zbytek neumí modelka prodat. Gábina Dvořáková je skvělým důkazem toho, že peníze nemají se stylem vůbec nic společného.

Sdílejte článek

Přečtěte si také