Styl

29. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Rozumíš módě jako barvoslepý semaforu!

Pokud budou stále herečky s tak nicotným estetickým cítěním, ekonomická krize se mě netýká, můžu tedy herečce Michaele Dolinové poděkovat za klidný spánek. Dívám se na model a pátrám aspoň po jednom jediném prvku, který není tragický. O větší estetický zážitek, než je tato chaoticky navrstvená garderoba, se snad postará i vitrína s jídelním lístkem.

Legíny pod kolena. Super. Pokud tedy právě stepujete před tělocvičnou a číháte na učitelku jógy. Šaty poseté květy jsou, jako by vyšly ze stejně hodnotné módní bible, jako je katalog potravinového řetězce. Červený šál, který nesplňuje žádnou vlastnost až na to, že ladí s červeným kobercem a zánětem spojivek, je naprostou zbytečností. Mise splněna. Míša Dolinová opět dokázala, že módě rozumí stejně jako barvoslepý semaforu.

Vypadáš jako oslabená šestnáctka

Moderátorka Iveta Vítová oblékla lacině vyhlížející top, džíny a fádní obuv. Chápu, že v raném počátku rodičovství preferují matky pohodlí, i tak ale mohla modelka zvolit výraznější a nápadnější garderobu nebo alespoň klasičnější top. Transparentní tričko se cvočky je hodné oslabené šestnáctky připravující se na páteční diskohrátky, v šatníku modelky a bývalé nejkrásnější slečny ČR nemá co dělat.

Vypadáš jako vzorkovník na tapety

Asymetrické šaty jsou zajímavou volbou. Oceňuji extravaganci a odvahu Lucie Zedníčkové. Psaníčko pestrých barev se bohužel k pruhovaným mini nehodí. Nikdy nekombinujte dva výrazné kousky odlišných dezénů, budete vypadat jako tapetový vzorkovník.

Sdílejte článek

Přečtěte si také