Styl

6. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

V porovnání s nebožtíky jsi za hvězdu

Romantická móda je dalším ze současných aktuálních trendů. Lucie Smatanová se sice oblékla do krajky, nicméně její model patřil mezi ty méně vydařené. Krajka v černé barvě vypadá jako dekorace z krematoria. Na finále Miss sice tentokrát modelka Smatanová neoslnila, nicméně v porovnání s nebožtíky v dřeveném pyžamu je zcela jistě za hvězdu.

Gábino, luxus prostě nosit neumíš

Modelce s havraní hřívou chybí přirozenost a glanc. Přestože na sebe Gábina vždy oblékne nejdražší kousky, laciného vzhledu se ne a ne zbavit. Dvořáková prostě extravagantní a honosný luxus nosit neumí. Gábina Dvořáková je skvělým důkazem toho, že za peníze se styl a šarm koupit nedá.

Báro, tohle neumíš nosit!

Ach ouvej. Pokud jsem se při minulém outfitu snažila zjistit, zda nepřicházím o zrak, při pohledu na tuto parádu v to snad začnu i doufat. Mini šaty s transparentními prvky jsou sice v současné době velice in, jenomže tento krásný trend je nesmírně těžké umět nosit. A to je i případ Báry Motlové. Tento outfit na herečce působí lacině. Levnému vzhledu pomáhá i amatérská úprava vlasů a kýčovitě vypadající bižuterie, které se Motlové houpe na uších. Škoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také