Styl

13. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Eliško, ladíš akorát s kobercem

Eliška Kaplicky v šatech asymetrického střihu tentokrát neoslnila. Její volba tohoto outfitu je naprosto nepochopitelná. Zdůrazněná ramena a minisukně skrytá pod maxisukní působí divně a zmateně. Doplňky ve zlaté barvě jsou zajímavé, ale výsledek nezachrání. Jediné, co je na tomto modelu dobré, je to, že splývá s červeným kobercem, a tak na akci nebyl příliš vidět.

Tohle máš z azylového domu?

Model Štěpánky Decastelo je dosti nešťastný. Červené sako by mělo být vypasované. Tohle působí krabicovitě. Punčochové kalhotky se vzorem se už nenosí. Obuv je nevhodná a pásek je hrozný. Štěpánka se tentokrát oblékla ve stylu: co dům dal.

V tomto případě spíš outfit připomíná sběrný koš u azylového domu než šatník mediáně známé moderátorky.

Kolář je rocker. Na módu kašle! 


Petr Kolář je rocker každým coulem, a to se promítlo i na tomto nezdařeném outfitu. Sametové sako je samo o sobě zajímavé, ale košile bez vázanky na tento druh společenské akce? Tristní. U přítelkyně chválím výrazné psaníčko v neonově růžové.

Sdílejte článek

Přečtěte si také