Styl

20. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gábino, tohle je fakt hrůza

Začneme tím, že koženková bunda je příliš krátká. Pokračujeme konstatováním, že mikina s kapucí se pod tento typ svršku nehodí. Nejhorším kouskem na outfitu Gábiny Dvořákové jsou jednoznačně široké černé kalhoty s kapsami. Kabelka vhodná do kanceláře a boty na vysokém podpatku se k modelu nehodí. A není to jen tím, že si myslím, že modelka dnes do práce zamířeno neměla.

Yvetta, věčná módní oběť

Nečekané – herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová má ve svém šatníku i jiné úlovky než ty střihu mini a midi. Džíny musím pochválit, jejich barva i střih jsou skvělé. Zbylé bílé prvky jsou enormně nevkusné. Velké přezky se už nenosí, jsou akceptovatelné jen u kovbojů. A protože hádám, že Yvetta rodeo nejezdí, je jasné, že opět přestřelila. Ať dělá co dělá, vždy bude spíš módní obětí než múzou.

Ať všichni čučí, Štěpánko?

Štěpánka Duchková má zálibu v drahých značkových kouscích. Logy poseté doplňky ale v dnešní době nikoho neohromí. Boty i kabelka od stejného italského výrobce mají sice pořizovací hodnotu několika desítek tisíc korun, ale model vypadá stejně lacině, jako kdyby moderátorka nakupovala ve výprodeji v nějakém laciném módním řetězci. A to nemluvím o pásku, který je Gucci, a ať lidi čučí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také