Styl

26. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Bára tohle všechno opravdu nosí dobrovolně!

Naprostá jednička, co se týče kombinování.

Oblíbená rusovláska, herečka Bára Štěpánová, se obléká do pestrých modelů bez ohledu na svůj věk, styl a století, ve kterém žije. Když jsme ji viděli poprvé, domnívali jsme se, že si odběhla ze zkoušek a má na sobě stále divadelní kostým. Dnes už víme, že modely pochází z vlastních zdrojů a co je nejhorší, Bára je podle posledních zpráv zřejmě nosí i dobrovolně.

Šelma, nebo bestie k utracení?

Že tuto slečnu neznáte? Dovolte nám, abychom vám oprášili paměť. Jedná se o miss Zubarovou, která se proslavila tím, že svoji hruď dobrovolně propůjčila jako sklad silikonu pro střední Evropu. Modelka vystavuje své umělé osmičky v titěrných oděvech se zvířecími vzory a je skvělým důkazem toho, že hranice mezi nezkrotnou šelmou a hrozivou bestií hodnou utracení je více než tenká.

Nepochopitelný hlavolam Martiny Jandové

Jen málokterý model mě připraví o veškerou slovní zásobu. Zde se to jednoznačně podařilo. Kombinace kozaček, krátkých mini a punčoch evokujících podvazky, je synonymem kýče. Bílý šátek, který slouží asi jako doplněk ke kabelce, je naprosto zbytečný. Kdyby se Jandová zbavila těchto laciných “vychytávek”, její model by víc evokoval lady, a ne slečnu, pro kterou jsou základy vkusného odívání nepochopitelným hlavolamem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také