Styl

4. května 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Největší strašidla MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Pro dobro všech, nelez v tomhle ven!

Jejda! Na začátku už můžeme říct, že takto opravdu ne. Kožené bundy se stále drží na předních příčkách módní hitparády, ale kovové cvočky jsou už delší dobu na ústupu. I tak je zvláštní bunda, kterou na sebe navlékla Míša Nosková, asi tím nejmenším problémem tohoto modelu. Obuv zarytá do půlky lýtek zpěvačce opticky zkracuje nohy a legíny obepínající statná stehna jsou skvělou volbou na domácí gaučink, ale z bytu by se v nich, pro dobro všech, vycházet nemělo.

Mário vypadá jako oběť skoliózy

Ach ta móda, ta nám dává. Jistě, toto je třeba moderní, ale absolutně to kazí postavu. Mario Bendik vypadá jako oběť skoliózy. Křivák je hezký, košile roztomilá, ale kalhoty se sníženým sedem z něj dělají karikaturu hodnou do učebnic biologie.

Katko, kancelářská krysa není módní múza

ateřina se v tomto případě pokusila o sofistikovanost – a pohořela. Všechny kousky jsou samy o sobě pěkné, ale dohromady jsou naprosto nezáživné. Moderátorka takto dokonale vystihuje půvab kancelářských krys, a ty většinou za módní múzy nepovažujeme. Moderátorce tento styl prostě nesedí a je vidět, že je snaží stylizovat do něčeho, co jí není vlastní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také