Styl

15. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla tohoto týdne: 2 procenta za pantofle!

Největší strašidla tohoto týdne: 2 procenta za pantofle!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ty 2 procenta máš jen za pantofle!

Nevím, co říct. Došla mi slova, a to se mi často nestává. Košili rozepnutou až k bradavkám jsem naposledy viděla u Ornelly Štikové. Ta vypadala trochu lépe, protože měla řidší porost na hrudi (ale bylo to o prsa...)

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že budete světoví, když si na sebe obléknete asijskou košili s anglickými slogany, nenechte se zmást. Hesla jako „too summer“ absolutně nedávají smysl a nekompromisně prozrazují původ této čínské polyesterové parády. Kožená ledvinka na opasku je ovšem skvělá. Vejde se vám do ní kreditní karta, open card i celá vaše hrdost.

Dávám plejbojovi Tomáši Matonohovi alespoň dvě procenta za pantofle.

Válka s módou Jitky Válkové

itka Válková s módu opravdu válčí. Symaptická modelka se nebojí extravagantních kousků. Někdy ale špetka strachu opravdu není na škodu... Dlouhá vesta pod kolena je jednoznačně zajímavá a kožené kalhoty jsou velice moderní. K modelu se nehodí ani lodičky. Oranžový top vše kazí. Barva je OK, ale délka nad pupík působí extrémně lacině, to samé platí o volbě šperků.

Ty punčochy připomínají omrzliny

Zde se nedá nic odpustit. Lodičky jsou hezké. Klasika s výraznou špičkou z dílny Christiana Louboutina se na předvádění prádla zkrátka nehodí. Postavu má modelka a příležitostná moderátorka Agáta Prachařová dobrou, ale pokud se necítí na předvádění spodního prádla, měla by zakázku odříct. Trapná plenta přes zadek, aby nebyla vidět celulitida, díky které si do stehen můžete ukládat pětikoruny na horší časy, je tragická. Stejně tak jako pochybně navlečené punčochy, které připomínají omrzliny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také