Styl

9. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Největší strašidla z MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne:

Největší strašidla z MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne:

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nebezpečné zbraně farmáře Josefa

Drsný výraz, semiprofesionálně vyhotovené tetovaní, motorkářská vesta dodávající sexy vzhled a ortopedická obuv. Tohle jsou nebezpečné zbraně farmáře Josefa. Uchazečkám, které chtějí získat jeho srdce, se nedivím. Při pohledu na Josefa lapám po dechu i já.

Tvoje konkurence? Vinohradský hřbitov

Slečna Válková působí v tomto modelu zoufale strojeně a teatrálně. Punkový outfit připomínající nevydařený kostým slečně Jitce na kráse rozhodně nepřidá. Množství cvočků je zbytečné. Co se týče počtu křížků, může s modelkou konkurovat snad jen vinohradský hřbitov. Přestože tento outfit stál Jitku Válkovou několik hodit života před zrcadlem, výsledek je silně podprůměrný.

Miley potřebuje k oblečení i chirurga

Mladičká zpěvačka, která se proslavila již jako malá na televizní stanici Disney channel, nyní válcuje hudební hitparády s videoklipy, kde se ukazuje v Evině rouše. Spoře oděná Miley Cyrus vypadá komicky i vulgárně zároveň. A to díky mini šortkám, ze kterých se jí derou půlky jako kaše z hrnečku vař. Zepředu už je to pohled mnohem horší. Díky upnutým kalhotám se totiž Miley džínovina zařezává tak hluboko, že jí je vidět i na jícen. Příště doporučuji obléct oděv, který nemusí být sundáván chirurgem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také