Styl

1. ledna 2014 15:00

Ivana Nádvorníková

Novoroční MÓDNÍ POLICIE: Pan Tau dělá v hrobě salta!

Novoroční MÓDNÍ POLICIE: Pan Tau dělá v hrobě salta!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Pan Tau dělá v hrobě salta!

Herečka Bittnerová na poli módy opravdu neboduje. Svými nešťastnými kreacemi jen dává Miluška najevo, že svůj styl stále hledá. Přestože je tato blondýnka opravdu krásná, svoji přitažlivost nedokáže prodat.

Šaty jsou zajímavé, bohužel na herečce s typicky ženskou figurou vypadají lacině. Bittnerová si musí uvědomit, že ona sama je velice výrazný typ, který by se měl oblékat do elegantních a jednoduchých kousků. Klobouček na hlavě je tragický. Při pohledu na tento doplněk se Pan Tau v hrobě neobrací, ale dělá salta.

Gábino, jsi jak z plakátu na tržnici

Slečna Dvořáková vypadá, jako by právě vykročila z plakátu na Holešovickou tržnici. Všeho je zde příliš. Kožená bunda by byla pěkná, kdyby ji nezdobil kožešinový límec a kožešinová vesta zároveň.

Lesklé legíny zakončené krajkou? Ne, to nejsou elasťáky, které budou oblékat krasobruslařky na Olympiádu v Soči, to je poklad z šatníku slečny Dvořákové. A ano, nesmí chybět ani kabelka ze slavného módního domu. Bohužel mi přijde, že tato slečna na sebe chtěla obléknout to nejdražší, co její šatník skrývá, aniž by se zamyslela nad tím, zda bude vypadat dobře. Příště by si mohla na oděvech nechat třeba visačky... Gábina je skvělým důkazem toho, že za peníze si styl opravdu nekoupíte.

Sebevědomí si nech jinam než na módu

Kalhoty poseté dezény jsou právě teď moderní, přestože není jednoduché v nich nevypadat jako poloblázen. Talentované herečce Pavlovčinové se to skoro povedlo díky kreativitě a sebevědomí, které do modelu vnesla. Radku bohužel zradily doplňky. Příště vsadit na jiné barvy a model bude o poznání lepší.

Sdílejte článek
Štítky móda styl herec sebevědomí Pražská tržnice Pan Tau Zimní olympijské hry 2014

Přečtěte si také