Styl

29. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

Strašidla tohoto týdne v MÓDNÍ POLICII: Kalhoty se ti krabatí jako stará roleta

Strašidla tohoto týdne v MÓDNÍ POLICII: Kalhoty se ti krabatí jako stará roleta

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kalhoty se ti krabatí jako stará roleta

Košile kobaltové barvy připomíná uniformu zaměstnankyně nějaké letecké společnosti. Tato barva je sice momentálně velice in, bohužel v tomto provedení, a to především díky nepodajnému materiálu, působí fádně. Šedý šál je zřejmě kousek s historickou hodnotou, kterému bych vzhledem k jeho datu výroby měla vykat. Černé kalhoty Dáše Zázvůrkové nesedí správně, v rozkroku se zpěvačce krabatí jako stará roleta.

Pevně doufám, že náhrdeník byl dar od nějaké známé a výtěžek za jeho prodej poputuje na konto charitativní nadace. V každém dalším případě je investice do takového kousku neomluvitelná. Obuv je sice hezká, ale na záchranu modelu nestačí. To by musela být zpěvačka Zázvůrková stonožka.

Bartošová konečně zvládla manuál, jak se obléct

U této zpěvačky je báječné, že tentokrát manuál, jak se obléct, zvládla na jedničku. Co si budeme povídat, mohla si obléknout šaty třeba naruby. Podprsenku si narvat až ke krku, nebo naopak pod prsa. Je tedy skvělé, že nesnadný hlavolam, jak se do večerní róby obléct, tato zpěvačka očividně přelouskala. Jinak ale tento model velký úspěch neslaví. Musím podotknout, že lesklý materiál na večerních šatech je většinou špatně, protože působí lacině. Stejně tak je tomu i u šperků. Ty vypadají jako příbal získaný zdarma při koupi nějakého cool magazínu, které si slečny čtou tajně pod lavicí v hodině vlastivědy.

Eliško, oblékáš se jako amatér

Šaty, které jedna z našich nejkrásnějších modelek zvolila, jsou příliš nudné. Jejich materiál prozrazuje laciný původ oděvu, dívčí střih už na slečně „Bůčkové“ působí infantilně. Pásek se možná hodí k obuvi, ale se stylem malých černých nemá nic společného. Přestože modelka Eliška Bučková chodila poslední dobou oblečená opravdu vkusně, tento outfit působí velmi amatérsky. Škoda.

Sdílejte článek
Štítky styl Eliška Bučková roleta materiál oděv Dáša Zázvůrková

Přečtěte si také