Styl

17. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

TIP MÓDNÍ POLICIE: 3 nelépe oblečené celebrity uplynulého týdne!

TIP MÓDNÍ POLICIE: 3 nelépe oblečené celebrity uplynulého týdne!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Terezo, bravo!

Zpěvačka, která je známá svou odvahou pro experimenty, opět nezklamala. V módě se Tereza nebojí a je vždycky o krok napřed před svými vrstevnicemi. Tentokrát zpěvačka sáhla po klasice v moderním provedení. Takovýto střih kalhot by opravdu nedokázala prodat každá žena, ale Tereza Kerndlová to zvládla opravdu s přehledem. Černý top navíc skvěle koresponduje s obuví i kabelkou. Zde je vše opravdu na jedničku.

Moniko, příště jiný make-up a jinou rtěnku!

Sympatická zpěvačka sáhla po outfitu se zajímavou barvou. Fialové šaty s asymetrickým řasením Monice Absolonové sluší. Zpěvačka překvapila volbou doplňků, které dodají celému modelu elegantní a subtilní nádech. Jediné, co se s outfitem mírně tluče, je make-up, který působí příliš agresivně. Příště zvolit jiný odstín rtěnky!

Ideální outfit na cesty

Herečka poslední dobou jenom září. Nenucený model podtrhnul její dívčí krásu. Kožená bunda je skvělá, moderní a v netradiční kombinaci se sukní působí velice jemně a vkusně. Zavazadlo s nádechem retra je také okouzlující. Šál mohl sice zůstat doma, ale je to jediný přešlap, kterého se Ivana Jirešová dopustila. Ideální outfit na cestování.

Sdílejte článek

Přečtěte si také