Styl

11. ledna 2014 11:00

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE: 3 největší strašidla tohoto týdne

Top MÓDNÍ POLICIE: 3 největší strašidla tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Modrá fakt není dobrá!

Modrá je dobrá, ale ne v tomto případě. Přestože je kobaltotá barva moderní a slušivá, ani tento odstín celkový vzhled Miluše Bittnerové nezachrání. Kabát je příliš dlouhý a džíny do zvonu naprosto nevhodné. Herečka měla zvolit úzký střih nohavic bez lacině vyhlížejícího vyšisování a obuv s méně výraznou špičkou.

Svému stylistovi zlom ruce

Moderátorka žijící v USA se inspirovala snímkem Great Gatsby a dopadlo to stejně jako ve filmu. Tragicky. Zuzana Belohorcová se oblékla naprosto zbytečně do černé barvy, jež ji pohltila jako tlusté dítě věneček. To je opravdu škoda. Právě ona si totiž může dovolit mnohem zajímavější paletu odstínů. Model postrádá vtip i nápad. Ale ten se možná ukrývá v (nemoderním) maxi psaníčku. Pokud tento model dal dohromady nějaký zlý stylista a nechal odejít moderátorku z domova s černými punčochami v lodičkách s otevřenou špičkou, měl by mu někdo zlomit ruce, aby příště takovou parádu už nikdy nevytvořil.

Nikol, to je ale divná skládačka

Její model na mě působí, jako když skládám puzzle. Všechny části jsou správně, ale nejdou k sobě, přestože se velice a ze všech sil snaží. Tento model Nikol Moravcové sice obsahuje prvky, které jsou aktuálně velice populární (tedy až na latexové legíny, které mají svůj jepičí život za sebou), nicméně výsledná kombinace těchto kousků na modelce vypadá jako naprostá slátanina. Není to poprvé, kdy modelka Nikol na poli módy zklamala. Snad příště...

Sdílejte článek
Štítky USA Zuzana Belohorcová Miluše Bittnerová vzhled Nikol Moravcová

Přečtěte si také