Styl

22. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

TOP MÓDNÍ POLICIE: České „uniformy“ jsou nejhezčí. I naruby!

TOP MÓDNÍ POLICIE: České „uniformy“ jsou nejhezčí. I naruby!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

České „uniformy“ jsou nejhezčí. I naruby!

Krásná sportovkyně Eva Samková si získala fanoušky nejen svým talentem, když nám suverénně zajistila první olympijské zlato, ale také sympatickým vystupováním. Když vyšla na stupeň vítězů, měla bundu naruby. Musím říct, že to nebylo dlouho vůbec poznat. České uniformy patří na letošní olympiádě jednoznačně mezi ty nejzdařilejší. O tom svědčí i rafinovaná a skvěle propracovaná podšívka.

Verešová je honosná a sexy!

Andrea Verešová vypadá vždy dokonale. Ani společenská událost, jako byl Ples v Opeře, nebyl pro Andreu výjimkou. Róba působila dostatečně honosně a zároveň velice sexy bez známek vulgárnosti. Modelce patří pochvala i za dokonalý účes, který jen podtrhuje střih šatů a odhalená záda. Bravo!

Zuzko, ty kamínky sis mohla odpustit

Zuzana Rosáková vypadá hezky, stylově a velice upraveně. Topy s výraznými potisky jsou aktuálně velice moderní. Zbarvení tohoto kousku odpovídá zbytku modelu a lichotí modelčinu odstínu pleti. Přestože kamínky jsou už zbytečné, Zuzana tento vzhled ustála díky absenci šperků. Obuv s malým podpatkem ladí se zbytkem oblečení a celkovému vzhledu dodá na ležérnosti. Zde je vše ok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také