Styl

5. ledna 2014 11:00

Ivana Nádvorníková

TOP MÓDNÍ POLICIE minulého týdne: Tedy, nebylo to nic moc!

TOP MÓDNÍ POLICIE minulého týdne: Tedy, nebylo to nic moc!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tohle sluší jen jehličnanům!

Nikol Moravcová vypadá v modelu jako vánoční stromeček. K její smůle ale přeplácaný a kýčovitý styl sluší jedině jehličnanům. Musím zkritizovat nekonečně dlouhé náušnice, které se bijí s flitrovými aplikacemi na šatech. Malé bílé jsou ideální na aktuální sváteční období, v kombinaci s doplňky ale působí kýčovitě. Od módní bloggerky bych tedy čekala lepší výsledek. Poslední dobou bývala její garderoba mnohem zajímavější. Jelikož je tento model i tak z dnešní nabídky jediný, u kterého s hrůzou v očích nešmátrám po tužce, abych si ji zarazila do bulvy, dávám Nikol 88 procent.

Outfit jsi zavraždila obuví

Misska Pavelková, která se bude za chvíli vdávat, se v módě orientuje většinou mnohem víc než její vrstevnice. Bohužel tentokrát při výběru své garderoby neměla šťastnou ruku. Přestože jsou kožené šaty zajímavé, tento kousek modelka zavraždila obuví připomínající mutaci mezi kovbojskými holínkami a punkovými střevíci.

Slušel by ti zajímavější model

Moderátor Petr Vágner zvolil velice zajímavý model s nádechem retra. Bohužel i jistě zajímavý outfit má pár chybiček. Netradiční sako nekoresponduje s džínami, které by měly být klasičtějšího vzhledu. Vyšisovaný styl se k tomuto svršku nehodí. Co se týče doplňků, obuv je sice klasická, ale zároveň extrémně nudná. Šedé sako by si opravdu zasloužilo zajímavější model.

Sdílejte článek
Štítky styl Petr Vágner jehličnany vzhled oděv sako Nikol Moravcová

Přečtěte si také