Styl

9. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

TOP MÓDNÍ POLICIE: Nejlepší outfity tohoto týdne

TOP MÓDNÍ POLICIE: Nejlepší outfity tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Prodáváš se moc lacino

Stříbrný model s nádechem 20. let herečce sluší. Poté, co do kin přišel fenomenální snímek Great Gatsby, tento styl vidíme velice často. Herečka si krátké šaty díky své skvělé figuře může bez mrknutí oka dovolit. Já se ale domnívám, že se tak atraktivní žena nemusí prodávat v krátkých mini odhalujících dekolt. Doporučuji Kateřině Brožové volit elegantnější styl, který může být sexy a decentní zároveň.

Angelina konečně odložila černou

Angelia Jolie vsadila na populární metalické barvy a překvapivě sáhla po bohatě zdobených šatech návrháře Elie Saaba. Je příjemné vidět tuto křehkou herečku v jiné barvě než v černé. Róba je sexy a nadčasová. Dokonce i make-up a vlasy jsou bezchybné. Zde se nedá nic vytknout.

Všichni by se od tebe měli učit

Jana Švandová vsadila na elegantní pánský styl obohacený o halenku se zavazováním u krku. Výsledek? Dokonalé! Skvělé! Perfektní! Tento jednoduchý vzhled herečce náramně sedí. Moderní střih kalhot, luxusní top a jako třešnička na dortu nízké kožené polobotky. Ty jsou nyní velice moderní. Ostatní ženy by se od této herečky mohly a měly učit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také