Styl

30. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

TOP MÓDNÍ POLICIE: Nejlepší outfity tohoto týdne

TOP MÓDNÍ POLICIE: Nejlepší outfity tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vypadáš jako z Kouzelné školky

Tereza Kostková je skvělá. Na obrazovce vždy nadchne, na poli módy nikoliv. Její modely jsou někdy až trestuhodné. Elegantním sakem nejde skoro nikdy nic zkazit. Kostkovanými kalhotami, přestože hlásí comeback, naopak můžete zkazit skoro všechno. Kdyby se herečka a moderátorka raději nasoukala do dobře padnoucích džínů a elegantnější obuvi, vypadala by famózně a ne jako Nesvadba z Kouzelné školky.

MichaIe, i kouzelník by zezelenal závistí!

Přestože herci z kapsy vykukuje kapesníček o délce tak obdivuhodné, že i kdejaký kouzelník zezelená závistí, košile postrádá vázanku a sako je obohaceno o ne zcela zdařilé prošívané detaily, patří tento herec jednoznačně mezi naše nejcharismatičtější herce. Není to fér, ale i přes tyto chybičky je Michal Dlouhý neskutečný švihák.

Sice je to plážové, ale sluší ti to

Modelka má naprosto bezchybnou postavu. U Katky Průšové se musí ocenit, že většinou volí střídmé oblečení bez zbytečného a lacině vyhlížejícího zdobení. Červené šaty sice žádnou díru do světa neudělají, spíše připomínají plážový oděv. Ale modelce sluší díky jejímu poprsí, které naprosto popírá gravitační zákony.

Sdílejte článek

Přečtěte si také