Styl

15. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE: Největší fešáci tohoto týdne

Top MÓDNÍ POLICIE: Největší fešáci tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Artur se stává mužem

Z děcka se nám klube na svět kus chlapa a nevypadá vůbec špatně! Malý Artur Štaidl po boku svého otce výrazně zmužněl. Černé kalhoty i jedoduchý top vypadají dobře. Je to model, který není přeplácaný a k dětské garderobě už má daleko. Musím vytknout jen jednu chybičku – tou je kožená bunda nemoderního střihu. Vzhledem k věku dospívajícího teenagera musím uznat, že je Artur zcela jistě na dobré cestě.

Andrea vsadila na jistotu

Krásná herečka vsadila na jistotu a zahalila se od hlavy až k patě do dramatické černé. V jejím případě je to škoda. S takovou postavou si může Andrea Kerestešová dovolit mnohem vyraznější kousky, které podtrhnou její krásu. Model postrádá jakýkoli kontrast nebo prvek, který by se postaral o rozbití fádního vzhledu. Ale i tak musím herečku pochválit. Její minimalistický model se totiž skládá z kvalitních oděvů, jako je hedvábný top a dobře padnoucí džíny.

Nečekaná odvaha Hany Heřmánkové

Pastva pro oči! Zajímavá volba oblečení Hany Heřmánkové mne příjemně překvapila. Herečka je sexy a díky délce sukně a volbě uzavřených lodiček nevypadá vulgárně. Tento kousek je natolik výrazný, že by jakékoliv šperky vypadaly kýčovitě. Je to nečekaná změna a já paní Heřmánkové tleskám za odvahu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také