Styl

21. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne:

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne:

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

terezo, tohle jsi sladila famózně

Modelka Tereza Chlebovská zvolila černé koktejlky, které rozjasnila psaníčkem v neonově růžovém odstínu a výrazným náhrdelníkem. Oba tyto prvky jsou velice in a v případě jedoduchých koktejlek jsou naprostou nutností. Díky symbióze těchto tří kousků vytvořila Chlebovská moderní a stylový outfit, který není přeplácaný. Palec nahoru za to, že sladila rtěnku s barvou psaníčka.

Balancuješ na hraně

Michaele Maláčové se tento model opravdu povedl. Přestože by top mohl být jednobarevný, ředitelka České miss Maláčová vypadá jako dáma s pořádnou dávkou vkusu. Již zmiňovaná halenka se zvířecími vzory nepůsobí lacině, přestože je to na hraně. Celkový vzhled zachránila černá sukně. Ta díky střihu kopíruje siluetu dokonalé postavy, barva se zase postarala o decentnější vzhled. Ani s obuví nešlápla tentokrát Maláčová vedle. Jen tak dál.

Výborně sladěné duo

Berdych a Ester tvoří opravdu skvostný pár. Teniska zvolil dobře padnoucí sako s tenkou vázankou, které odpovídá stylu svršku . Vše je zde správně. Jeho přítelkyně Ester sáhla po extravagantních šatech hrajícími nečekaným barevným triem. Róbu pak doplnila o norkový kožíšek netradičního odstínu červené. Výsledek? Dokonalé. Mladá modelka se nebojí výrazných modelů a dělá dobře. Výborně Tomáši, tomu se říká skvěle skórovat.

Sdílejte článek
Štítky styl Česká Miss vzhled Tereza Chlebovská Michaela Bakala

Přečtěte si také