Styl

15. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Eliška je pravá dáma

Rudý model skvostného střihu je velice povedenou volbou. Zde je vidět míra estetického cítění paní Kaplicky. Model skvěle doplňuje jemné líčené očí a odstín rtěnky se zase shoduje s barvou róby. Eliška Kaplicky vypadá v tomto modelu jako pravá dáma. Zde se nedá nic vytknout.

Cukrová panenka? Nene, návrhářka!

Návrhářka v tomto modelu působí jako cukrová panenka. Pro společenskou událost, jako je Ples v Opeře, se ale tento vzhled hodí. Já osobně bych zvolila zajímavější psaníčko a výraznější šperky, ale chápu i subtilní vzhled, po kterém zřejmě Natali Ruden prahla. Skvělým kontrastem jsou výrazně nalíčené rty. Úprava vlasů je také na jedničku.

Bagárová je smutná, ale krásná

Uznávaná novinářka sáhla po šatech s výraznou sukní posetou květy. Spodní část je naprosto bezchybná – působí honosně, elegantně a dramaticky zároveň. Bohužel při pohledu na top je evidentní, že novinářka trpí stejně tak jako já, když se dívám na lacině vypadající detaily zdobící černý korzet. Viditelné zapínání, šněrování a fakt, že se moderátorčino poprsí dere z topu ven jako štěňata z rodící feny, dělá z celého modelu velice nepovedenou podívanou. Nemluvě o silném řetězu na krku, který se nenosí už pěknou řádku let. Tedy pokud opomeneme vyhazovače v barech anebo kočovné majitele pouťových atrakcí. Ti se stejně tak jako jedna z našich nejlepších novinářek odmítají tohoto doplňku vzdát.

Sdílejte článek
Štítky panenka vzhled Eliška Kaplicky

Přečtěte si také