Styl

12. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Markéta je nebojácný chameleon

Černé kožené bundy přes večerní róby jsou už okoukané. Na akcích je vídáme bezmála už pět let. Markéta Plánková měla zvolit jemnějšího styl. Goth jí nesedí. Herečka modelem ukázala, že je opravdový módní chameleon a nebojí se extravagantnějších kousků. To se cení.

Sokyně z tebe zezelená závistí

Zajímavý model vykouzlil lékárnici Janě Doležalové ženské křivky. Důmyslné a rafinované průstřihy něžně odhalují intimní partie. Modelka je opravdu sexy, a tak jí na akci nevadila ani přítomnost bývalého přítele Janečka. Ten přišel s novým doprovodem, který při pohledu na tuhle bývalou miss zcela jistě zezelenal závistí.

Lucie vypadá jako princezna

Bývalá miss Vítová se zhlédla v barvě krve. Model lemovaný krajkou jí padl jako ulitý. Šaty jednoduché siluety a s dekoltem lemovaným krajkou byly pastvou pro oči. Náročné textilní technologie se vyplatily, Lucie Vítová vypadala jako princezna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také