Styl

14. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne: Andrea vypadá jako zrozená z mořské pěny

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne: Andrea vypadá jako zrozená z mořské pěny

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jako zrozená z mořské pěny

Andrea Verešová vypadá v tomto outfitu jako Afrodita zrozená z mořské pěny. Elegantní a nevšední róba bílé barvy z modelky dělá až nadpozemsky krásnou bytost. Této modelce opět nemohu nic vytknout, matka dvou dcer je v tomto modelu famózní. Make-up i vlasy zvládla také na jedničku.

Aňa září

Aňa je zpět! Zlatavý model je známkou toho, že se vrátila naše módní ikona. V této róbě herečka Geislerová neskutečně září. Šaty s živůtkem posetým flitry nepotřebujíe výrazné doplňky. Jemný řetízek bohatě stačí. Musím pochválit i účes, lokny evokují rebelský kukuč, což dodává outfitu na svěžesti.

Klasikou se nic nezkazí

Poté, co jsem viděla outfit herce Matonohy (foto č. 3) a zadoufala v permanentní slepotu, musím nyní zajásat. Zde toho moc vytknout nemohu. S neutuchající klasikou totiž nikdy nic nezkazíte. Dobře padnoucí oblek je vždy trefou do černého. Trochu mě mrzí absence vázanky. Bez ní nicméně fotbalista Šmicer působí mladistvě a svěže, takže… proč ne? Dress code této společenské akce na kravatách nelpěl a zcela určitě na ní nelpím ani já.

Sdílejte článek

Přečtěte si také