Styl

8. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne: Přeučil, Danková a Kolářová!

Top MÓDNÍ POLICIE tohoto týdne: Přeučil, Danková a Kolářová!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Pavlíno, děláš školácké chyby!

Pavlína Danková sáhla po sněhově bílých šatech, které oživila zajímavou obuví. Sice si z této kreace na zadnici nesednu, ale model je zaručeně elegantní. Jen bych příště tiskové mluvčí doporučila pod transparentní modely obléknout spodní prádlo v tělové barvě místo bílé. Je to školácká chyba a Pavlína Daňková by se jí ve svém věku už dopouštět neměla.

Elegán s velkým E

Jan Přeučil je jeden z mála mužů, kteří si vždy dají záležet na své garderobě. Pokrývka hlavy je v jeho případě neodmyslitelným doplňkem, stejně jako dlouhý kabát a dobře padnoucí sako. Bohužel i mistr tesař se někdy utne. Sako s výraznou kostkou a jemným náznakem dandy stylu hlásí comeback, bohužel vázanka v bílé barvě s tímto kouskem neladí. To samé platí i pro košili s vertikálními proužky. I tak se Jan Přeučil vryl do paměti žen jako elegán s velkým E.

Dobře nadávkovaný luxus

Modelka zvolila subtilní model podtrhující její něžnou krásu. Bílé pončo na Barboře Kolářové vypadá skvěle, přestože by se tohoto kousku měly zdržet ženy výraznějších křivek, na Báře vypadá ležérně a dostatečně stylově. Tmavé džíny zase vytvářejí ten správný kontrast se světlou vlnou. Maxi kabelka se modelce postarala o nutnou dávku luxusu. Tento model je prostě na jedničku.

Sdílejte článek
Štítky krása styl Jan Přeučil Pavlína Danková Barbora Kolářová

Přečtěte si také