Styl

26. ledna 2014 10:10

Jan Miler

TOP módní policie z celého týdne

TOP módní policie z celého týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jennifer Lopez prostě umí!

Tento outfit je skvělý příklad toho, že v jednoduchosti je krása. Pokud je vám ještě do vínku dána taková dávka šarmu, jaká zdobí Jennifer Lopez, máte vyhráno. Ten zbytek z nás si na svoji garderobu musí zkrátka dávat větší pozor. Klíčovým důvodem, proč tento model Jennifer Lopez sedí jako ulitý, jsou dobře padnoucí džíny. Nikdy tento prvek nepodceňujte. Chtěla bych pozdvihnout i absenci zbytečných doplňků a vzorů, které by byly naprosto zbytečné.

Trefa do černého!

Na kost vyhublá Kubelková vypadá v šatech s krajkou famózně. Je to decentní způsob, jak na sebe upoutat, aniž byste vypadala vulgárně. Luxusní koktejlky mají něžný detail vepředu i vzadu a moderátorka s bujným poprsím v nich působí překvapivě křehce. Svému stylistovi by Iva měla poděkovat, model se šeříkovým nádechem je jednoznačně trefou do černého.

Lejle není móda cizí

Moderátorka a tisková mluvčí udělala vše správně. Hlavní prvky Lejla Abbasová sjednotila tón v tónu, model osvěžila výrazným kouskem v podobě kanárkově žluté blůzky. Džíny Lejle nejenže skvěle padnou, ale mají i moderní barvu. Lodičky jsou ležérní, ale zároveň dodávají modelu na ženskosti. Lejla Abbasová opakovaně dává najevo, že móda jí není cizí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také