Styl

19. ledna 2014 10:10

Jan Miler

TOP módní policie z celého týdne

TOP módní policie z celého týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Pavlíno, děláš školácké chyby!

Pavlína Danková sáhla po sněhově bílých šatech, které oživila zajímavou obuví. Sice si z této kreace na zadnici nesednu, ale model je zaručeně elegantní. Jen bych příště tiskové mluvčí doporučila pod transparentní modely obléknout spodní prádlo v tělové barvě místo bílé. Je to školácká chyba a Pavlína Daňková by se jí ve svém věku už dopouštět neměla.

Adéla opakovaně ztroskotává na botách

Kožená bundička Adély Gondíkové je pěkná, šaty herečce opravdu sluší. Je obdivuhodné, že si ve svém věku tato sympatická moderátorka stále může dovolit nosit oblečení bez podprsenky a vypadat takhle skvěle. Model ale opět ztroskotal na nemoderní obuvi. Je opravdu škoda, že je tento doplněk u nás tak extrémně podceňovaný.

Sním či bdím? Tohle se Ochotské konečně povedlo!

Sním či bdím, co tu tady nevidím?! Je to neskutečné, ale Míša Ochotská odchází z dnešní módní policie jako vítěz. Přestože většinou tápe v módě jako divoké prase v kukuřici, tento model se Míše povedl. Kozačky jsou dokonalé a já jí je upřímně závidím. Kožešinové vesty jsou in, ať už jsou pravé, nebo z umělé kožešiny, neuděláte s nimi chybu. Lesklé legíny jsou již mírně pasé, ale tento malý prohřešek moderátorce tentokrát odpustím. I tak je ale tento outfit povedený.

Sdílejte článek

Přečtěte si také