Styl

2. února 2014 10:10

Jan Miler

TOP módní policie z celého týdne

TOP módní policie z celého týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kim Kardashian, módní a elegantní

Poslední dobou je Kim Kardashian úzce spojena s plastickými operacemi, které údajně podstoupila. Hereččiny snímky ze sociálních sítí jsou důkazem toho, že se budoucí manželka Kanye Westa denně trápí v tělocvičně. A výsledek je jednoznačně znát. Kim Kardashian vypadá krátce po porodu opět skvěle. Protože si je vědoma toho, že její postava nesnese výrazné módní výstřelky, drží se při výběru své garderoby střídmějších kousků. Šedé šaty dokonale kopírují její siluetu a díky absenci doplňků vypadá outfit moderně i elegantně zároveň.

Honza Musil měl šťastnou ruku

Moderátor Honza Musil měl tentokrát při výběru svého oblečení velice šťastnou ruku. Decentní kabát mu padne jako ulitý. Ale u tohoto kousku je důležité vyzdvihnout nejen provedení, ale i barvu, díky které získá kabát nenucený a ležérní nádech. Letos se dokonce nemusíte bát ani lesklejších materiálů v odstínech šedé. Ty jsou posledním výkřikem módy. Tedy pokud se neinspirujete panem Macurou ve slavném saku, které si nedávno oblékl na soudní líčení a Josefem Rychtářem. V takovém případě se budete podobat spíš discokouli než fešákovi.

Pippo, už to chce jen zajímavější psaníčko

Nedávno zasnoubená Pippa Middleton zvolila krajkované šaty dokonale kopírující její drobnou postavu. Střih na ramena zdůrazňuje sportem vypracované paže. Díky podšívce šatů v tělové barvě vypadá Pippa vkusně i sexy zároveň. Co se týče doplňků, tyto náušnice jsou k drdolu ideální volbou. Jen psaníčko, které drží slečna Middleton v ruce, by mohlo být zajímavější.

Sdílejte článek
Štítky Kanye West Josef Rychtář oděv Kim Kardashianová Honza Musil Middleton

Přečtěte si také