Styl

1. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE z tohoto týdne

Top MÓDNÍ POLICIE z tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Truchlící Socha svobody

Vypadáš skvěle!

Monika Absolonová vypadá prostě skvěle. Jako jedna z mála zvolila zpěvačka model odpovídající společenské akci a nepodcenila přípravy. Kobaltově modrá róba je honosná, decentní a zároveň nepůsobí upjatě. Kožešiny jsou in. Černobílý kožich dodává róbě moderní nádech, stejně jako dobře zvolené psaníčko a prsten. Monika poslední dobou vypadá skvěle. Jen tak dál.

Ikona mladých dívek

Tato róba se Tereze Kerndlové povedla. Díky subtilním detailům působí šaty velice luxusně. Nadčasový model nepotřebuje žádné zbytečné zpestření v podobě šperků. Zpěvačka se pomalu, ale jistě stává módní ikonou mladých dívek a tento titul si zaručeně zaslouží. K modelu by se sice hodily spíše vlasy sčesané do drdolu, který by dodal celkovému outfitu honosnější vzhled, ale to je jen detail. I tak je výsledek na jedničku.

Sdílejte článek
Štítky Monika Absolonová Tereza Kerndlová vzhled Socha Svobody

Přečtěte si také