Styl

19. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE z tohoto týdne

Top MÓDNÍ POLICIE z tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nádech retra – a co na to Marťani?

Kostkovaný smoking má nádech retra, a takové modely se teď opět nosí. Třeba Leoš Mareš si v poslední době na sebe nic jiného nevezme. Pan Přeučil ale neměl šťastnou ruku při výběru vázanky. Bílá kravata s jemným proužkem je k tomuto outfitu stejně nepochopitelná, jako teorie o únosu malajského letadla marťany.

Hřešíš na svůj půvab?

Moderátorka a bývalá miss krásy sází na nenucenou eleganci. Model Lucie Křížkové je velice vkusný a šik. Sako zvolila moderátorka zajímavé, ale klasičtější střih by byl vhodnější. Lucie zřejmě občas hřeší na to, že jí hodně hraje do karet přirozený půvab.

Krásná Jitka válcuje konkurenci

Herečka Jitka Čvančarová vyměnila kaštanovou hřívu za zlatavou blond a vypadá teď úchvatně. Čvančarová podtrhla svou krásu jednoduchým outfitem složeným z růžových koktejlek a lodiček tělové barvy, které spolu skvěle korespondují. Herečka se svým partnerem v tuto chvíli zcela určitě patří mezi nejkrásnější páry naší společenské scény.

Sdílejte článek
Štítky krása retro Jitka Čvančarová herec Leoš Mareš Lucie Křížková

Přečtěte si také