Styl

3. května 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE z tohoto týdne

Top MÓDNÍ POLICIE z tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Denim je tvůj módní vrchol

Džínovina od hlavy až k patě vypadá dobře, a protože se jedná o aktuální trend, nemusíte se bát, že budete vypadat jako komparzista ze snímku Bony a Klid. Černé tenisky jsou také v pořádku. Toto je zřejmě módní vrchol platinové blondýnky.

Bundu nech příště na věšáku

Pěvkyně Tereza Mátlová tentokrát oblékla velice zajímavé šaty, které díky transparentním částem odhalují její dokonalou postavu. Aplikace ze splašených flitrů dodá mírně kýčovitý vzhled, ale šaty jsou jinak hezké. Bohužel doplňky jsou nenapravitelnou chybou. Kožená bunda je nudná a nemoderní. Zpěvačka by udělala lépe, kdyby ji nechala viset doma na věšáku.

Sámer táhne do boje

Sámer Issa zvolil sako s vojenskými prvky, přestože věděl, že se zřejmě ocitne pod palbou kritiky. Jeho model je zajímavý, jedná se spíš o kostým než každodenní outfit. Přestože skřípeme zuby, budeme v tomto případě mírní. Co ale nemůžeme přejít, jsou lakované kecky. Ty se k modelu nehodí. Jinak je model i make-up v pořádku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také