Styl

23. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Top MÓDNÍ POLICIE z tohoto týdne: Oceňuji tvou odvahu!

Top MÓDNÍ POLICIE z tohoto týdne: Oceňuji tvou odvahu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Oceňuji tvou odvahu!

Eliška Bučková sází na mladistvé modely. U modelky je sympatické, že volí modely, které jsou střídmé a nepůsobí rádoby draze, jako je tomu v případě Gabriely Dvořákové. Tento konkrétní model není nudný ani přeplácaný. Je zajímavý, nevšední a svěží. Ano, o čelence by se dalo polemizovat, ale já oceňuji odvahu.

Vypadáš jako porcelánová panenka

Sympatická herečka podtrhla díky kabátu s kožešinovým lemem svou dívčí krásu. Ženský styl dovršený obuví s retro nádechem Andree Kerestešové sluší, vypadá jako porcelánová panenka. Tento netradiční model se povedl.

Alice je in

Ležérní a nenucený model je nenápadný, ale zároveň velice in. Ostatní celebrity by měly, po vzoru Alice Bendové, sáhnout po jednoduchých, kvalitních a dobře padnoucích prvcích. Herečka vypadá na jedničku, a to i díky úpravě vlasů ve stylu ombre, která je naprosto dokonalá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také