Styl

28. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

Top z MÓDNÍ POLICIE: Ty punčochy sis mohla odpustit

Top z MÓDNÍ POLICIE: Ty punčochy sis mohla odpustit

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ty punčochy sis mohla odpustit

Tohle je opravdu výjimečný model. Kateřině Průšové opravdu sekne. Výrazné barvy jsou letos in, tak proč je nevyměnit za nudnou černou, které si ještě užijete víc než dost... Modelce se povedl i make-up a úprava vlasů. Chyba se však vyskytla u kožešiny, která je příliš dlouhá. Kratší verze by byla v tomto případě vhodnější. Průšová je velice sexy, což se ale nedá říct o jejích černých punčochách.

Když se rozdávalo estetické cítění, přistavila Maxová náklaďák

Tereza Maxová získala dar od boha. Když rozdával estetické cítění, tato žena si přistavila nákladní vozidlo. Je už dlouho jasné, že Maxová dokáže prodat každý kousek oblečení. Na této topmodelce by vypadal luxusně snad i pytel od brambor. Maxová vypadá dokonale a zcela určitě jde o jednu z našich nejlépe oblékaných žen.

Máš pod kožichen démona?

Dagmar Pecková má svůj styl, kterého se drží. Přestože úspěšnost jejího výběru je úspěšná jen střídavě, já tyto pokusy operní pěvkyně plně respektuji. Tentokrát se Dagmar Pecková zahalila do zlatého kabátu, který působí honosně. To samé platí i o decentním make-upu a účesu. To, co ale zpěvačka skrývá pod kabátem, je pro mě opravdovou záhadou. Tento kousek oděvu vypadá jako černý démon Lord Voldemort z Harryho Pottera, nebo se jedná o nějakou fyzickou anomálii. V každém případě je to něco, co do outfitu známé divy nepatří. Pryč s tím.

Sdílejte článek
Štítky styl Harry Potter Tereza Maxová Dagmar Pecková oděv Kateřina Průšová punčocha Lord Voldemort

Přečtěte si také