Styl

7. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

Venkovská MÓDNÍ POLICIE: Farmář marně hledá... styl!

Venkovská MÓDNÍ POLICIE: Farmář marně hledá... styl!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nebezpečné zbraně farmáře Josefa

Drsný výraz, semiprofesionálně vyhotovené tetovaní, motorkářská vesta dodávající sexy vzhled a ortopedická obuv. Tohle jsou nebezpečné zbraně farmáře Josefa. Uchazečkám, které chtějí získat jeho srdce, se nedivím. Při pohledu na Josefa lapám po dechu i já.

Radovanova tragická volba

Radovan se evidentně chtěl líbit farmářce Zuzce, za kterou se vydal na rande společně s moderátorkou pořadu Laďkou Něrgešovou. Musím uznat, že tento muž sice působí upraveně, ale i tak je jeho volba oblečení tragická. Školáckou chybou jsou založené kalhoty. Takovouhle vychytávku jsem opravdu neviděla od prvního stupně základní školy. Nechci být poslem špatných zpráv, ale doufám, že Radovan stále nečeká, že se časem ještě o pár centimetrů vyšvihne směrem k nebi. Jeho zavazadlo v podobě žluté igelitové tašky je jedním slovem HROZNÉ. Já si myslela, že jugokufr zcela jistě vymřel… to jsem se ale evidentně spletla.

Tak chceš partnera, nebo ne?

Sympatická farmářka má skvělou postavu. Je mi jasné, že Zuzana jako matka samoživitelka má jiné priority než svoji garderobu. Pokud se ale ocitnete v pořadu, který se točí kolem vás, myslím, že větší snaha vypadat dobře by byla na místě. Nemluvě o tom, že cílem show je najít si nového partnera. Džíny s vyšisovaným vzorem působí lacině. Sportovní bunda společně se sportovní obuví, jak napovídá název, se hodí jen na sporty. Nehledejte v tom žádný hlavolam. Jediné, co není hrozné, je geometrický top. Ten ale bohužel zcela pohltily ostatní módní prvky.

Petrovo tričkové faux pas

Farmář Petr je milý. Zcela určitě bude jedním z favoritů populární reality show. Na Petrově modelu je vidět určitá snaha o sjednocení tyrkysově laděného outfitu. Šortky připomínající plavky nejsou vůbec špatné. Módní ikonu v této show zcela jistě nehledáme, takže budu v hodnocení mírná. Petrovo tričko je absolutní faux pas. Top bez rukávů má působit sexy a zdůraznit zřídka se vyskytující náznak bicepsu. Crocsy jsou skvělé, pohodlné a ideální na chatu vyskytující se někde na samotě. Na první rande se ovšem ani trochu nehodí.

Jirka, módní vítěz a oběť zvrácené švadleny

Sympatický farmář z Jindřichohradecka tuto módní policii vyhrál, přestože je to takový pomyslný jednooký král mezi slepými. Černé tričko Jirkovi sluší, dodává outfitu náznak sofistikovanosti. Bohužel ale neladí ani se zelenými kalhotami ani s obuví. Kdyby Jirka zvolil jinou barvu, byl by model mnohem lepší. Musím však upozornit ještě na jeden detail, který pro mě zůstane zřejmě záhadou – na logo značky umístěné na příklopci. Tento krok zvrácené švadleny jistě přivádí do rozpaku nejen pana Jirku, ale také všechny, kdo si ho všimnou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také