Styl

22. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Z ŠATNÍKU: Simony Krainové

Z ŠATNÍKU: Simony Krainové

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Simona jako Brigitte Bardot

Skvělý jemný make-up a vlasy a la Brigitte Bardot doplňují bílé šaty s nabíranými rukávky. Je to maximálně elegantní, ale ne nudný outfit. O to se postaraly doplňky, při jejichž volbě nemohla mít Simona šťastnější ruku. Kozačky nad kolena vytvářejí skvělý kontrast, jsou velice sexy, ale v žádném případě nepůsobí lacině. Velice in jsou i velké zlaté hodinky. Klobouk dolů Simono, tohle se opravdu povedlo.

Sexy v kůži

Modely sestavené pouze z černých prvků jsou většinou nudnou sázkou na jistotu a nikoho nenadchnou. Postrádají nápad a šmrnc. To ale není tento případ. Kůže je letos in víc než předešlé sezony. Bundička je perfektní, ani černé kozačky a džíny nepůsobí fádně. Díky jemnému líčení a ležérnímu culíku působí Simona svěže a mladistvě.

Nešťastná kombinace

Na červený koberec nevstoupila tentokrát Simona pravou nohou. Kombinace těžkých bot s kožichem je velice odvážná, nikoliv však vhodná. Kožich by snesl jemnější barvy a delší střih, v tomto modelu působí modelka příliš robustně. Psaníčko je trendy, stylové, ale k tomuto outfitu se příliš nehodí. Člověk neví, kam se dívat dřív.

Tepláky nech doma!

Je neskutečné, že Simona dokáže prodat i nejméně lichotivý módní prvek. Kalhoty se sníženým rozkrokem měly zůstat v dálné Indii. Ale bohužel se tak nestalo a vidíme je dennodenně. I tak to Simoně sluší. Jen boty bychom zvolili jiné barvy, k ničemu se nehodí. Kombinování dvou skoro stejných barevných prvků může být zrádné. Stalo se tomu tak i v tomto případě. Tohle sako by Simona neměla nosit současně s tepláky.

Sdílejte článek
Štítky Indie Simona Krainová trend Brigitte Bardotová oděv

Přečtěte si také